Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG M31 128GB 6GB RAM FULLPACK

0 MKD

Shitet nga: Zafirov 10 Pri 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
Samsung
Telefonot e nov 99%,kako e zemen taka e zacuvan,koristen e 4meseca ima garancija uste 1godina i 6 meseca ,so telefonot sleduva dve maski i edna staklena folija.
Se prodava poradi kupen nov ured
Moze vo sekoe vreme da se vidi
Zafirov
075460467
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione