Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy A12 nov telefon 24 meseci garancija

10 500 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК 11 Mar 15:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
Samsung Galaxy A12📱Нов телефон
24 Месеци Гаранција👍🏻
Цена: 10.500 МКД✅
Достапен во Црна Боја🖤
Достава низ целa Македонија🚛
📍Локација: Партизански Одреди 59 (Во зграда одма до Кладилница Моцарт и Рептил маркет)
📍НОВА ЛОКАЦИЈА: ЛИСА ЦЕНТАР НА ПРИЗЕМЈЕ, Булевар Видое Смилевски Бато, Скопје
Контакт Телефон ☎️
КАРПОШ:
📱075554400
☎️023073200
ЛИСА ЦЕНТАР:
📱076406026
22 ГОДИНИ СО ВАС‼️
ВАШАТА ДОВЕРБА Е НАША ОБВРСКА🤝
www.mobilelektronik.com.mk
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
СЕРВИС ЗА СИТЕ ВИДОВИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ 22 ГОДИНИ ДОВЕРБА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 59/2 Tregoje në hartë
023073200
https://www.mobilelektronik.com.mk
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
023073200
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione