Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy A3 White NOV 2 godini Garancija

200 EUR

Shitet nga: Aleksandar 04 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Prodhuesi
Samsung
Telefonot e nov neotpakuvan kupen vo vip pred 2 dena .. So garancija od 2 godini od vip operator

Mozna zamena samo iphone 6 so moja doplata
Aleksandar
078396999
Leaflet
Në fillim