Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY A3 NOV NEKORISTEN

11 500 MKD

18 500 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 04 Maj 10:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
@@@
SAMSUNG  Z FLIP KAKO NOV EU MODEL 500 ЕУР
IPHONE 11 PRO MAX  64GB KORISTEN 600 ЕУР
SAMSUNG J1 PRIME DUAL SIM 50 ЕУР
IPAD AIR CELLULAR KAKO NOV 155 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
NOV NEKORISTEN,BELA BOJA,RABOTI NA SITE OPERATORI.PISMENA GARANCIJA OD VIP
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
Leaflet
@@@
SONY XPERIA XA NOV NEKORISTEN 8 500 МКД
NOKIA LUNA 8600 MALKU KORISTEN 4 000 МКД
IPAD AIR CELLULAR KAKO NOV 155 ЕУР
IWATCH SERIA 1,2,3 42mm KAKO NOVI 90 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione