Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY A5 2017

4 800 MKD

Shitet nga: Nikola 21 Nën 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Koristen e 10-11 meseci vo full ispravna sostojba e
Zaštitnata folija mu e ostetena
Leaflet
Në fillim