Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY A5 2017 GOLD

240 EUR

280 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 22 Gush 15:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
@@@
IPHONE SE 16GB KORISTEN NEVERLOCK 120 ЕУР
LG G5 MALKU KORISTEN KAKO NOV KORISTEN 3DEN 300 ЕУР
LG NEXUS 5 MALKU KORISTEN 100 ЕУР
IPHONE XR KAKO NOV  128GB NO FACE ID 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
KORISTENI,ZLATNA BOJA.
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
@@@
SAMSUNG GALAXY S9 KAKO NOVI EVROPSKI MODEL DUOS 150 ЕУР
IPHONE X 64GB  NEVERLOCK NAJNISKA CENA 410 ЕУР
KAKO NOVI IPHONE 4S 16GB NEVERLOCK BLACK 80 ЕУР
IPHONE 6S KORISTENI 16GB NEVERLOCK 60 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione