Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy A5 2017

160 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: D-mobile 04 Shk 11:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
Samsung Galaxy a5 2017
Цена: 160€
Боја:Blue Mist
Сим Картички:Работи на сите оператори
18 месеци operatorska garancija
Нов/Користен : Користен
📞Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче Ул: ВС Бато Бр.5 Наспроти ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Tregoje në hartë
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile
Iphone 7 230 EUR
iPhone 4s Neverlock D-mobile 5 000 MKD
Huawei P8 Lite Nov Nekoristen 24m Garancija 10 000 MKD
Samsung Galaxy S6 kako nov 290 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione