Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се продава Samsung Galaxy a50

9 500 MKD

Shitet nga: Tafoska Fatma 09 Jan 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhuesi
Samsung
Се продава Samsung Galaxy a50 Blue.
Телефонот е користен со заштитна маска и е многу сочуван.
Има меморија од 128GB i RAM 4 GB.
За повеќе информации може да се јавите на 075894945
Tafoska Fatma
075894945
Leaflet
Në fillim