Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy A51

9 500 MKD

Shitet nga: Ismail 20 Mar 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
Samsung
Peodavam samsung A51 so 22 meseci garacija telefonot so skersen e staklo RABOTI ne musmeta telefonot so full paket
Ismail
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione