Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG A7 GALAXY

260 EUR

Shitet nga: Mici 08 Gush 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Samsung Galaxy A7 top forma odlicna sostojba mnogu socuvan
Leaflet
Në fillim