Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava samsung galaxy A750FN/DS

10 000 MKD

Shitet nga: Festim 17 Tet 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Se prodava samsung galaxy A7 donesen od germanija raboti perfektno
Leaflet
Në fillim