Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavam samsung A7 2018

6 600 MKD

Shitet nga: A7 16 Jan 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
Samsung
Prodavam Samsung A7 2018, odlicno zacuvan, bez grepka.
Cena 6500 den.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione