Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung A71 nov telefon 24 meseci garancija!

299 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК 05 Mar 19:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
iPhone 6 0 МКД
Samsung Galaxy A50 Koristen vo perfektna sostojba! 9 300 МКД
Se za iPhone  samo vo MOBIL ELEKTRONIK 0 МКД
Servis za mobilni 22godini  MOBIL ELEKTRONIK 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
Samsung Galaxy A71📱Нов телефон
24 Месеци Гаранција👍🏻
Цена: 299€✅
Достапен во Црна Боја🖤
📍Локација: Партизански Одреди 59 (Во зграда одма до Кладилница Моцарт и Рептил маркет)
📍НОВА ЛОКАЦИЈА: ЛИСА ЦЕНТАР НА ПРИЗЕМЈЕ, Булевар Видое Смилевски Бато, Скопје
Контакт Телефон ☎️
КАРПОШ:
📱075554400
☎️023073200
ЛИСА ЦЕНТАР:
📱076406026
22 ГОДИНИ СО ВАС‼️
ВАШАТА ДОВЕРБА Е НАША ОБВРСКА🤝
www.mobilelektronik.com.mk
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
СЕРВИС ЗА СИТЕ ВИДОВИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ 22 ГОДИНИ ДОВЕРБА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 59/2 Tregoje në hartë
023073200
https://www.mobilelektronik.com.mk
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
023073200
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
Najnovo i najdobro Hydrogel zastita za telefoni 0 ЕУР
Orginal displei tacevi i stakla za mobilni 0 МКД
22 godini servis za mobilni MOBIL ELEKTRONIK 0 МКД
Ekrani za iPhone Fabricki novi MOBIL ELEKTRONIK 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione