Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung galaxy a80god. garancija (koristen 1 mes.)

475 EUR

Shitet nga: Mujo 23 Nën 02:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Tel: 070 755 427 (Viber, whats.)

Moze zamena so s10+, note s10, s10, note s10

Memory 8 GB RAM
Storage 128 GB
Removable storage None
Battery3700 mAh
Display 6.7" Super AMOLED FHD+ 2400x1080px (20:9 Aspect Ratio) 393 ppi

Rear camera Triple 48 MP (f/2.0) + 8 MP Ultrawide (f/2.2, 12 mm) + ToF sensor, LED flash, panorama, HDR, PDAF
Connectivity 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi hotspot;
Bluetooth v5.0, A2DP, EDR;
USB-C
SAR
Head: 0.30 W/Kg
Body: 0.71 W/Kg
Leaflet
Në fillim