Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy A80

320 EUR

Shitet nga: Aleksandar 31 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
Odlicno socuvan, koristen 3 meseci, komplet so kutija I site dodatoci. Aktivna garancija do 12.2021.
Neverlock, Evropski model
Aleksandar
070387132
Leaflet
Në fillim