Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Ace

1 500 MKD

Shitet nga: vladimir 07 Shk 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhuesi
Samsung
puknat skrsen ekranot ekstra cena
vladimir
076 811 129
Leaflet
Në fillim