Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Alpha vo odlicna sostojba

6 500 MKD

Shitet nga: Almin 20 Qer 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhuesi
Samsung
Telefonot e vo odlicna sostojba 32GB memorija staklena folija na nego.maska kutija orginal polnac
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione