Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Core Prime

10 000 MKD

Shitet nga: Dimitar 28 Nën 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Se prodava
Telefonot e nov nekoristen deneska e zemen ima garancija 1 godina
Dimitar
075276800
Leaflet
Në fillim