Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Grand Neo Gt i9060

7 000 MKD

Shitet nga: Александар Насковски 11 Dhj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Александар Насковски
076484875
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Se prodava Samsung grand neo Gt i9060 vo odlicna sostojba, koj seuste e pod garancija. Telefonot e celo vreme koristen so zashtitna fotrola i na nego nema nikakov vid na oshtetuvanje, telefonot e kako nov..
Kontakt tel. 070/205-619
Александар Насковски
076484875
Leaflet
Në fillim