Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Grand Prime DUOS

6 500 MKD

Shitet nga: Звонко Петрушевски 06 Pri 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
raboti so dve karticki, malku koristen, mnogu dobro zacuvan, gratis staklena folija, maska i slusalki
Звонко Петрушевски
076464893
Leaflet
Në fillim