Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Grand Prime

4 500 MKD

Shitet nga: Bekim 17 Shk 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Samsung
Samsung Galaxy Grand Prime
Quad core Processor 1.2 ,1 GB Ram ,8 MP cena: 4500 den

Alcatel U5 Quad-core processor 1.3GHz, 1GB Ram,Nov ne otvorann, 2 Godini Garancija. Cena: 5000 den
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione