Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY J3 2016

2 500 MKD

3 000 MKD

Shitet nga: Сашо 22 Nën 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Продавам добро сочуван SAMSUNG GALAXY J3
2016, две години не е користен
Сашо
077970904
Leaflet
Në fillim