Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy J3 itno

Shitet nga: Igor 17 Pri 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Nov Samsung J3 2017
Leaflet
Në fillim