Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy J3

5 300 MKD

Shitet nga: Zoja 29 Nën 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Nov od salon, nekoristen, VIP garancija.
Leaflet
Në fillim