Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy j3 2017

170 EUR

Shitet nga: Burhan 10 Jan 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Telefonot e mnogu socuvan koristen e samo 3 nedeli telefonot poseduva slusalki pujnac garancija 2 godini zemen ot vip
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione