Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy J3 2016

80 EUR

Shitet nga: tefik avdi Dje 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
hitnoo
tefik avdi
070456011
Në fillim