Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy J3 2016

3 500 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Мобил 2018 03 Tet 08:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Мобил 2018
Samsung Galaxy Note 9 260 EUR
Samsung Galaxy S7 Edge 220 EUR
Meizu M6T NOV 5 500 MKD
Masinska promena na stakla za Mobilen Telefon 99 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhuesi
Samsung
📲 Samung Galaxy J3 2016
3500 Денари
3 Месеци Писмена Гаранција
Отклучен на сите Сим Картички
Користен 🔍
Mk Мобил 📣
☎️Контакт 075-200-430
🇲🇰Локација: Кисела вода
Наспроти Новата Зграда (ПЕГЛА) 📍
Mk Mobil @ Mk Mobil @ Mk Mobil
Мобил 2018
Продажба на мобилни телефони
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Иван Козаров Бр 24 Tregoje në hartë
075200430
Мобил 2018
075200430
Мобил 2018
SAMSUNG GALAXY S8 10 000 MKD
Samsung Galaxy A6 PLUS NOVI 15 500 MKD
Huawei  P Smart Z 6 000 MKD
SERVIS Dekodiranje Mobilni Telefoni 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione