Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy J3 2016

120 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: D-mobile 02 Maj 11:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
D-mobile
iPhone 6s 180 ЕУР
Samsung Galaxy Note 8 420 ЕУР
Iphone 7 230 ЕУР
Samsung Galaxy s7 edge 230 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
☆Samsung Galaxy J3 (2016)
☆ (Користен )
☆ Eвропски Модел
☆Топ Состојба
☆Писмена Гаранција
☆Можност за пракање по Карго за градовите надвор од Скопје
(трошковите се ваши)

●Продажба Замена Откуп Сервис Декодирање Галантерија за вашиот мобилен телефон.

♧Локација: Ново Лисиче Спроти Главната пошта (на самата автобуска станица )

Поздрав ♡
☆ D-Mobile 070777933 ☆
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Tregoje në hartë
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile
Samsung Galaxy J7 2017 210 ЕУР
Samsung Galaxy S6 Edge Plus 390 ЕУР
Samsung Galaxy A5 (2016) 220 ЕУР
Huawei P20 Pro 360 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione