Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy J4 Plus

9 000 MKD

Shitet nga: artan Sot 01:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Продавам нов 1 недела служен телефон
Leaflet
Në fillim