Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MOBELIX SAMSUNG J4 2018 SITE BOI

119 EUR

149 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: edo 21 Mar 19:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
poveke informacii na WWW.MOBELIX.COM.MK


Tel:022772272
Mob:070676777
Mob:072227222

Rabotno vreme od 10 do 20 casot
MOBELIX
Sproti ekonomskoto Boris Kidric
Servis za Mobilni Telefoni
------------------------------
edo
^^^Najgolem izbor na orginalni i kineski telefoni po najniski ceni^^^
Vizitoni faqen e biznesit tonë
sava kovacevic 14b lokal 3 Tregoje në hartë
2772272
http://www.pazar3.mk/Listing#id_location=0&id_category=0&q=mobelix&ad_type=9
Leaflet
edo
MOBELIX HTC M9 369 EUR
MOBELIX BLACKBERRY PRIV 249 EUR
BARAM SOFERI ZA KAMION SAMO SO BUGARSKI DOKUMENT 0 EUR
NOVI LG G2 CRN BEL 32GB MOBELIX 279 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione