Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov Amoled Displey za Samsung J5 2017

2 800 MKD

Shitet nga: Ivan 20 Qer 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Prodavam Nov Amoled Displey za Samsung J5 2017 zaedno so Staklo za Ekranot

Cena 2,800 den
Leaflet
Në fillim