Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov Samsung Galaxy J5 2017 denes kupen

0 MKD

Shitet nga: Borce 19 Qer 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Samsung Galaxy J5 (2017)-Gold,nov deneska zemen so full oprema i garancija.
Cena 12.000, ne e fiksna za povekje inbox ili kontakt tel : 072-231-334
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione