Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy J5

6 000 MKD

Shitet nga: Dejan 29 Nën 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Samsung j5 2017 gold pod garancija uste 6 meseci telefonot e staklo
Leaflet
Në fillim