Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy J5 2016

200 EUR

Shitet nga: Muhamed Meti Dje 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Samsung
J 2016 shitet 200€ 1 muj i perdorur
Muhamed Meti
071423274
Në fillim