Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy J5 2017

210 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UniTel 18 Pri 11:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Samsung
🔥 📲OFERTA E RE ME QMIME T REJA📲🔥
🔥📲 НОВА ПОНУДА НОВИ ЦЕНИ 📲🔥
072 745 745 #UNITELmobilestore
#SamsungGalaxyJ52017 - 210Eu / 12900den
#GRATIS : Xham mbrojtes dhe fotroll..
#ГРАТИС : Стаклена фолиа и фотрола..
UniTel
iPhone 7 -
iPhone 6 iPhone 6s -
iPhone X 850 ЕУР
APPLE DISPLAY 65 ЕУР
Në fillim