Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY J6 iButik.mk

99 EUR

249 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iButik.mk 08 Shk 10:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
Najniski ceni vo MK!
J6 (blue) = 99€
iButik.mk
БУТИК за вашите мобилни телефони, лаптопи, таблети. Продажба и откуп на нови и половни мобилни телефони, таблет компјутери и лаптопи, по најдобри цени во Македонија. Галантерија и гаџети по најдобри цени во земјата. Декодирање, инсталација на програми и набавка на модели по нарачка!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
D. Maalo b.b. Tregoje në hartë
077908080
http://ibutik.mk
iButik.mk
077908080
Leaflet
iButik.mk
KAMERI ZA VO KOLA iButik.mk 2 500 MKD
LG G3 KAKO NOV TOP CENA iButik 209 EUR
APPLE IPHONE X XS MAX 64GB 256GB iButik.mk 349 EUR
SAMSUNG GALAXY NOTE 10 - KAKO NOV! 549 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione