Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy J7 2016

250 EUR

Shitet nga: Furkan 27 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Самсунг галаксијата J7 2016 е многу добра, без гребнатини, слушалките се малку користени, со двојно застаклен комплет, е многу добар и корисен.
Furkan
Leaflet
Në fillim