Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Mini S5570

2 000 MKD

Shitet nga: Eftino 28 Nën 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
Odlichno i brzo telefonce. Kupeno od VIP i raboti samo na VIP kartichka. Doagja so polnac i 2 GB memoriska kartichka.

Na linkot podolu se negovite karakteristiki: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_s5570-3725.php

Cena fiksna.
Leaflet
Në fillim