Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Note 20 ultra 5g 256gb

750 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MGT sped 18 Jan 12:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shtip
Prodhuesi
Samsung
Se prodava nov note 20 ultra 5g 256gb
MGT sped
070204469
Leaflet
Samsung S9+ t-mobile 0 MKD
Agolna garnitura sedmosed i elementi 0 MKD
Mercedes S320 CDI -04 0 EUR
Samsung s8+ 64gb neverlock 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione