Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Note 3 I9005 4G Crn

240 EUR

Shitet nga: Aleksandar 04 Shk 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Prodhuesi
Samsung
Samsung galaxy note 3 crna boja so 4g i9005
8 meseci krositen - so orginalen polnac kabel i slusalski

Slikite se od telefonot
Mozna zamena za iphone 6 so moja doplata
Aleksandar
078396999
Leaflet
Në fillim