Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Note 3 white

190 EUR

Shitet nga: adem fetai 03 Shk 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Prodhuesi
Samsung
Shes Samsung Galaxy Note 3 i bardhe 32 gb 5.7 inch
adem fetai
070615765
Leaflet
Në fillim