Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Note 3 CRN

12 000 MKD

Shitet nga: Aleksandar 06 Maj 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam Samsung Galaxy Note 3,
Aparatot e vo odlicna sostojba,mnogu dobro socuvan,so nego odat i 2 zastitni maski + Flip cover.

Vredi da se vidi...
Aleksandar
071271183
Leaflet
Në fillim