Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Note 4 so kutija

290 EUR

Shitet nga: xhemail 15 Sht 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Se prodava note 4 so kutija bela boja so originalen punac (fast charging) bez slusalke, so tips za molivot.
moze i zamen pisete u email
xhemail
076232231
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione