Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KORISTEN WHITE

220 EUR

500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 06 Mar 13:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
@@@
SONY XPERIA T3 10DEN KORISTEN T-MOBILE GARANCIJA 110 ЕУР
IPHONE 4S 16GB RABOTI SO X-SIM KAKO NOV 110 ЕУР
Huawei Mate 20 Pro koristen 200 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S PLUS I9001 3 000 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
TEL E MALKU KORISTEN,BELA BOJA RABOTI NA SITE OPERATORI.
FIKSNA CENA
@@@
PRODAZBA NA MOBILNI TELEFONI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski Tregoje në hartë
076777770
Leaflet
@@@
LG G FLEX KAKO NOV 220 ЕУР
APPLE iPAD AIR 16GB WI FI+4G BEZ GREBNATINA 170 ЕУР
SAMSUNG Galaxy S8+ 185 ЕУР
HUAWEI P9 LITE MINI KAKO NOV 3 500 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione