Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Note 5

320 EUR

Shitet nga: Dragi Mitreski 02 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhuesi
Samsung
Se prodava Samsung Note 5 vo bezprekorna sostojba. Cena 320 eur. Cenata ne e fiksna.
Dragi Mitreski
075207149
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione