Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy note 9

420 EUR

Shitet nga: Dejan 25 Nën 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Prodavam Samsung Galaxy Note 9, za evropski pazar mnogu dobro socuvan, zaedno so ekstra 3 maski
Cena 420 eur, bez zameni
Dejan
 
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione