Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY NOTE 9 KAKO NOV

330 EUR

500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 30 Mar 08:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
@@@
BLACKBERRY Z10 BLACK KAKO NOV 135 ЕУР
SAMSUNG S7 EDGE KAKO NOVI 130 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S6 GOLD I BLACK NAJEVTINO 135 ЕУР
IPHONE XR KAKO NOV  128GB NO FACE ID 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
BUKVALNO KAKO NOV,KOMPLET SO AKSESOARI.CRNA BOJA,RABOTI NA SITE OPERATORI
@@@
HTC ONE V MALKU KORISTEN BLACK 3 000 МКД
IPHONE SE 64GB NEVERLOCK NOVI 485 ЕУР
SAMSUNG S6 KORISTEN CRNA BOJA 135 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S PLUS I9001 3 000 МКД
Në fillim