Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Note 2 Nov

230 EUR

Shitet nga: Fatih Adem 06 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
Samsung Galaxy note 2 nov, socuvan. Android version 4.4.2 / Model: GT-N7100
Fatih Adem
075301333
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione