Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Note 10+

840 EUR

Shitet nga: NOTE 10+ 05 Mar 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Novi neotpakuvani od A1(VIP) so 2 godini garancija
Dostapni boi Black,Silver,White
NOTE 10+
078445666
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione