Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG NOTE 10+ EU MODEL KORISTEN 10DENA

620 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 03 Pri 17:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
@@@
NAJNISKA CENA ZA SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS 200 ЕУР
IPhone 8 KAKO NOV GOLD 300 ЕУР
SAMSUNG BUDS SLUSALKI NOVI 100 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A5 2017 1MESEC KORISTEN 185 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
TELEFONOT E BUKVALNO NOV,KOMPLET AKSESOARI
GARANCIJA INTERNACIONALNA EU ,OTKLUCEN ZA SITE OPERATORI
@@@
VERTU ASCENT 260 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A5 2017 1MESEC KORISTEN 185 ЕУР
SAMSUNG J3 2016 BEZ GREBNATINA 70 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S PLUS I9001 3 000 МКД
Në fillim